HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 24 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E diel, 20. Mars 2016 - 14:00 h

BylisVllaznia
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Mars 2016
Match Time :14:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Adush Muça" - Ballsh
Match referee(s):Astrit MAHMUTI, Enea JORGJI, Hermal LLAPRA, Renato MALAJ
 
Spektatore: 700
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
  Drejtor Sportiv
    Eventet
   Gol
    • 8' : Arlind KALAJA ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 31' : Bruno LIPI ( 1 )
    • 52' : Julian BRAHJA ( 1 )
    • 53' : Ardit KRYMI ( 1 )
    • 72' : Andrija Dragojevic ( 1 )
    • 74' : Florind BARDULLA ( 1 )