HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 30 - E diel, 17. Prill 2016 - 19:00 h

PartizaniVllaznia
30

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 17 Prill 2016
Match Time :19:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Denis REXHA, Lorenc JEMINI, Eldorjan HAMITI, Denis AGARAJ
 
Spektatore: 1.300
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
Drejtor Sportiv
   Eventet
  Demtim
   • 52' : Ambroz Kapaklija ( 1 )
   Gol
   • 60' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
   • 87' : Realdo FILI ( 1 )
   • 90' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
    Karton i verdhe
    • 45' : Ditmar BICI ( 1 )
    • 68' : Lorenc TRASHI ( 1 )
    • 35' : Ronaldo RUDOVIC ( 1 )
    • 64' : Denis PJESHKA ( 1 )