HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Prill 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E mërkurë, 18. Nentor 2015 - 17:00 h

FlamurtariPartizani
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E mërkurë, 18 Nentor 2015
Match Time :17:00 h
Match number :1
 
Playground :Stadiumi "Flamurtari" - Vlorë
Match referee(s):Orges GRABOVA, Emirjon SINO, Kreshnik CJAPI, Ilir TARTARAJ
 
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
   Eventet
  Karton i verdhe
  • 46' : Nijas LENA ( 1 )
  • 54' : Nderim NEDZIPI ( 1 )
  • 65' : Bachana TSKHADADZE ( 1 )
  • 82' : Bedri GRECA ( 1 )
  • 87' : Labinot IBRAHIMI ( 1 )
  • 88' : Stevan RACIC ( 1 )