HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Astrit FAZLIU

Personal data

Picture of Astrit FAZLIU
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Astrit FAZLIU
Birthday (Age):28. Tetor 1987 (36)
Jersey Number:7
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday, 28/08/2015PartizanivsFlamurtari100--------
Sunday, 13/09/2015VllazniavsPartizani100--------
Sunday, 08/11/2015LacivsPartizani1011-------
Wednesday, 18/11/2015FlamurtarivsPartizani101--------
Monday, 23/11/2015PartizanivsVllaznia1001-------
Saturday, 28/11/2015KukësivsPartizani100--------
Wednesday, 02/12/2015PartizanivsTerbuni010--------
Saturday, 12/12/2015PartizanivsBylis100--------
Saturday, 19/12/2015SkenderbeuvsPartizani010--------
Saturday, 13/02/2016VllazniavsPartizani010--------
Sunday, 20/03/2016TeutavsPartizani010--1-----
Saturday, 02/04/2016LacivsPartizani010--------
Sunday, 10/04/2016FlamurtarivsPartizani010--------
Friday, 13/05/2016SkenderbeuvsPartizani010--------
Games total7722-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari3211--------
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani431-2-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani137633-2---1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERIZAJ11--4----1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA55--5-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA33-13-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA44-14-1-----
Career Total33258621-7--11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERIZAJSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS