HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 13 - E shtunë, 28. Nentor 2015 - 13:00 h

KukësiPartizani
01

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 28 Nentor 2015
Match Time :13:00 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi Zeqir Ymeri - Kukes
Match referee(s):Bardhyl PASHAJ, Ridiger COKAJ, Nertil BREGASI, Denis REXHA
 
Spektatore: 1.800
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

  Tranjer
  Zv/Tranjer
   Drejtor Sportiv
     Eventet
    Gol
     • 24' : Mentor MAZREKAJ ( 1 )
     Karton i verdhe
     • 86' : Jean CARIOCA ( 1 )
     • 90' : Besar MUSOLLI ( 1 )
     • 40' : Idriz BATHA ( 1 )