HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Mateus LIMA

Personal data

Picture of Mateus LIMA
Name:Mateus LIMA
Jersey Number:19
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 23/08/2015KukësivsBylis1011-------
Saturday, 29/08/2015SkenderbeuvsKukësi010--------
Saturday, 12/09/2015KukësivsTeuta100--------
Saturday, 19/09/2015PartizanivsKukësi010--------
Sunday, 27/09/2015KukësivsFlamurtari0101-------
Saturday, 03/10/2015VllazniavsKukësi1001-1-----
Saturday, 17/10/2015KukësivsLaci100--------
Sunday, 25/10/2015KukësivsTerbuni100--------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi100--------
Sunday, 08/11/2015BylisvsKukësi100--------
Thursday, 19/11/2015KukësivsSkenderbeu1012-------
Monday, 23/11/2015TeutavsKukësi100--------
Saturday, 28/11/2015KukësivsPartizani100--------
Wednesday, 02/12/2015FlamurtarivsKukësi100--------
Sunday, 06/12/2015KukësivsVllaznia100--------
Saturday, 12/12/2015LacivsKukësi100--------
Saturday, 19/12/2015TerbunivsKukësi1001-------
Wednesday, 23/12/2015KukësivsTirana100--------
Saturday, 16/04/2016TeutavsKukësi101--------
Friday, 29/04/2016FlamurtarivsKukësi010--------
Wednesday, 04/05/2016KukësivsVllaznia100--------
Sunday, 08/05/2016LacivsKukësi010--1-----
Saturday, 14/05/2016TerbunivsKukësi100--------
Games total18536-2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2015-16Kukësi109126-2-----
Career Total109126-2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2015-162015-16KukësiSulmues