HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 08 Qershor 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 9 - E diel, 01. Nentor 2015 - 14:00 h

TiranaKukësi
21

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 01 Nentor 2015
Match Time :14:00 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Emigers GANCI, Enea JORGJI, Remzi SADIKU, Astrit MAHMUTI
 
Spektatore: 1.800
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Autogol
  • 38' : Franc VELIU ( 1 )
  Gol
  • 6' : Gentian MUCA ( 1 )
  • 91' : Gledi MICI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 58' : Erion HOXHALLARI ( 1 )
  • 53' : Erick FLORES ( 1 )
  • 84' : Ylli SHAMETI ( 1 )
  • 88' : Eglantin DHIMA ( 1 )