HOT NEWS
E enjte, 18 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16

Player Information - Dejan KARAN

Personal data

Picture of Dejan KARAN
Name:Dejan KARAN
Jersey Number:5
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday, 12/09/2015TiranavsBylis100--------
Monday, 21/09/2015SkenderbeuvsTirana100--------
Saturday, 26/09/2015TiranavsTeuta1001-1-----
Saturday, 03/10/2015PartizanivsTirana100--1-----
Saturday, 17/10/2015TiranavsFlamurtari100--------
Sunday, 25/10/2015VllazniavsTirana100--------
Sunday, 01/11/2015TiranavsKukësi100--------
Saturday, 07/11/2015TiranavsTerbuni1001-------
Thursday, 19/11/2015TiranavsLaci100--1-----
Monday, 30/11/2015TiranavsSkenderbeu100--------
Thursday, 03/12/2015TeutavsTirana100--1-----
Monday, 07/12/2015TiranavsPartizani100--------
Sunday, 13/12/2015FlamurtarivsTirana100--------
Saturday, 19/12/2015TiranavsVllaznia100--------
Wednesday, 23/12/2015KukësivsTirana100--------
Saturday, 30/01/2016TerbunivsTirana100--1-----
Saturday, 27/02/2016TiranavsTeuta100--------
Friday, 04/03/2016PartizanivsTirana100--------
Wednesday, 09/03/2016TiranavsFlamurtari100--1-----
Games total19002-6-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kupa e Shqiperise 2016-17Tirana------------
Kategoria Superiore 2015-16Tirana1111--2-6-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Tirana11----------
Career Total1212--2-6-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17TiranaMbrojtes
Kategoria Superiore 2015-162015-16TiranaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16TiranaMbrojtes



Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit