HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Mars 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 24 - E premte, 04. Mars 2016 - 18:00 h

PartizaniTirana
20

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E premte, 04 Mars 2016
Match Time :18:00 h
Match number :2
 
Playground :Stadiumi Kombetar "Qemal Stafa" - Tirana
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Lorenc JEMINI, Dojando MYFTARI, Denis REXHA
 
Spektatore: 7.000
Weather:dry
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Gol
 • 6' : Xhevahir SUKAJ ( 1 )
 • 12' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 )
  Karton i kuq
   • 54' : Elis BAKAJ ( 1 )
   Karton i verdhe
   • 63' : Renaldo KALARI ( 1 )
   • 38' : Dritan SMAJLI ( 1 )
   • 54' : Elis BAKAJ ( 1 )
   • 61' : Olsi TEQJA ( 1 )