HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2015-16
 Kronika e ndeshjes: Java 27 - E diel, 20. Mars 2016 - 17:02 h

TeutaPartizani
02

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 20 Mars 2016
Match Time :17:02 h
Match number :5
 
Playground :Stadiumi "Niko Dovana" - Durrës
Match referee(s):Ermal BARUSHI, Devis KORESHI, Gerard QIRICI
 
Spektatore: 1.200
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
Zv/Tranjer
 Eventet
Demtim
  • 76' : Bruno DITA ( 1 )
    Gol
      • 51' : Idriz BATHA ( 1 )
      • 86' : Asion DAJA ( 1 )
      Karton i verdhe
      • 32' : Slavko LUKIC ( 1 )
      • 72' : Nijas LENA ( 1 )
      • 90' : Ardit HILA ( 1 )
      • 47' : Ololalde ATANDA ( 1 )
      • 60' : Filipe GOMES ( 1 )
      • 92' : Astrit FAZLIU ( 1 )