HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Mars 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11
 Ekipi - PRISHTINA [PRI]


 Portier Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
1 Flamur NEZIRI   Republika e Kosoves 22. Maj 1987 (35) 5 5 - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Penallti Demtim
  - - - - - -
 Mbrojtes Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
0 Besnik (B) KRASNIQI   Republika e Kosoves 01. Shkurt 1980 (43) - - - - - - - - - - - -
5 Driton VOKSHI   Republika e Kosoves 23. Nentor 1983 (39) 5 5 - - - - 1 - - - - -
6 Viktor KUKA   Republika e Kosoves 25. Qershor 1990 (32) 3 3 - - - - 1 - - - - -
13 Labinot IBRAHIMI   Republika e Kosoves 25. Qershor 1987 (35) 2 2 - - 1 1 - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  1 1 2 - - - - -
 Mesfushor Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
0 Labinot HALITI   Republika e Kosoves 15. Gusht 1988 (34) 2 1 1 - - - - - - - - -
0 Arber SAHITI   Republika e Kosoves 25. Tetor 1989 (33) 1 - 1 - - - - - - - - -
8 Ardian KOZHANI   Republika e Kosoves 24. Gusht 1987 (35) 3 3 - - 1 - 1 - - - - -
10 Faton ZEJNULLAHU   Republika e Kosoves 01. Dhjetor 1986 (36) 3 1 2 - 1 1 - - - - - -
11 Genc SERMAXHAJ   Republika e Kosoves 28. Dhjetor 1989 (33) 4 4 - - - - 2 - - - - -
14 Mentor MAZREKAJ   - (-) 1 - 1 - - - - - - - - -
17 Shemsi OSMANI   Republika e Kosoves 18. Tetor 1988 (34) 2 1 1 - 1 - - - - - - -
19 Azem AHMETI   Republika e Kosoves 19. Janar 1984 (39) 1 1 - - - - 1 - - - - -
20 Taulant DAJAKU   Republika e Kosoves 09. Janar 1987 (36) 2 2 - - - - 1 - - - - -
24 Adnan HAXHAJ   Republika e Kosoves 16. Shtator 1988 (34) 1 1 - - - - - - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  4 2 7 - - - - -
 Sulmues Played Starting line-up In Out Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
0 Isuf LLUMNICA   Republika e Kosoves 16. Dhjetor 1984 (38) 2 1 1 - - - 1 - - - - -
0 Argjend MUSTAFA   Republika e Kosoves 30. Gusht 1992 (30) 1 - 1 - - - - - - - - -
7 Suad SALIAGIC   Bosnia and Herzegovina 08. Korrik 1984 (38) 1 1 - - - - 1 - - - - -
9 Astrit FAZLIU   Republika e Kosoves 28. Tetor 1987 (35) 5 5 - 1 3 - 1 - - - - -
Total Gol Karton i kuq Karton i verdhe Karton i verdhe-kuq Autogol Penallti Demtim Penallti e humbur
  7 2 10 - - - - -
 Stafi i PRISHTINA [PRISHTINA]

  Funksioni
Ramiz KRASNIQI   Republika e Kosoves 01. Prill 1958 (64) Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer