HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 20 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Astrit FAZLIU

Personal data

Picture of Astrit FAZLIU
Nationality:Republika e Kosoves Republika e Kosoves
Name:Astrit FAZLIU
Birthday (Age):28. Tetor 1987 (36)
Jersey Number:9
Player Position:Sulmues

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014LacivsPartizani010--------
Saturday, 30/08/2014ApoloniavsPartizani101--------
Thursday, 11/09/2014PartizanivsSkenderbeu010--------
Sunday, 14/09/2014KukësivsPartizani010--1-----
Friday, 19/09/2014PartizanivsTeuta1001-------
Friday, 26/09/2014TiranavsPartizani010--------
Saturday, 04/10/2014PartizanivsFlamurtari100--------
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani010--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani100--------
Sunday, 02/11/2014PartizanivsApolonia010--------
Saturday, 08/11/2014SkenderbeuvsPartizani100--------
Sunday, 23/11/2014PartizanivsKukësi101--------
Sunday, 30/11/2014TeutavsPartizani100--------
Monday, 08/12/2014PartizanivsTirana010--------
Saturday, 13/12/2014FlamurtarivsPartizani100--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia010--------
Saturday, 20/12/2014ElbasanivsPartizani010--------
Sunday, 25/01/2015LacivsPartizani010--------
Saturday, 31/01/2015ApoloniavsPartizani010--------
Sunday, 22/02/2015PartizanivsTeuta1001-------
Friday, 13/03/2015TiranavsPartizani010--------
Saturday, 04/04/2015PartizanivsApolonia101--------
Monday, 13/04/2015SkenderbeuvsPartizani010--------
Saturday, 18/04/2015PartizanivsKukësi010--------
Saturday, 25/04/2015TeutavsPartizani010--------
Monday, 04/05/2015PartizanivsTirana0101-1-----
Sunday, 17/05/2015PartizanivsVllaznia101------1-
Games total111643-2---1-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2019-20Partizani------------
Kategoria Superiore 2018-19Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2018-19Partizani------------
Kategoria Superiore 2017-18Flamurtari------------
Kupa e Shqiperise 2017-18Partizani------------
Kategoria Superiore 2016-17Flamurtari3211--------
Kupa e Shqiperise 2016-17Partizani------------
Kategoria Superiore 2015-16Partizani431-2-1-----
Kupa e Shqiperise 2015-16Partizani------------
Kategoria Superiore 2014-15Partizani137633-2---1-
Kupa e Shqiperise 2014-15Partizani------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-14FERIZAJ11--4----1--
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-13PRISHTINA------------
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-12PRISHTINA55--5-2-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-11PRISHTINA33-13-1-----
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-10PRISHTINA44-14-1-----
Career Total33258621-7--11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2019-202019-20PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2018-192018-19PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2017-182017-18FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2017-182017-18PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2016-172016-17FlamurtariSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16PartizaniSulmues
Kategoria Superiore 2014-152014-15PartizaniSulmues
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15PartizaniSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2013-142013-14FERIZAJSulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2012-132012-13PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2011-122011-12PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2010-112010-11PRISHTINASulmues
Raiffeisen Superliga Kosove 2009-102009-10PRISHTINAPLAYERS