HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 24 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2018-19
 Ekipi - Partizani [PAR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Dashamir XHIKADashamir XHIKA  Republika e Shqiperise23. Maj 1989 (35)----------
 Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ardian CUCULIArdian CUCULI  - (-)------------
 Arbnor FEJZULLAHUArbnor FEJZULLAHU  - (-)------------
 Gezim KRASNIQIGezim KRASNIQI  Republika e Shqiperise05. Janar 1990 (34)------------
 Arben MUSKAJArben MUSKAJ  Republika e Shqiperise27. Qershor 1994 (30)------------
 Amir RRAHMANIAmir RRAHMANI  - (-)------------
 Marko VIDOVICMarko VIDOVIC  - (-)------------
 Ditmar BICIDitmar BICI  Republika e Shqiperise06. Shkurt 1989 (35)------------
 Labinot IBRAHIMILabinot IBRAHIMI  Republika e Kosoves25. Qershor 1987 (37)------------
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (40)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Idriz BATHAIdriz BATHA  - (-)------------
 Dorian BYLYKBASHIDorian BYLYKBASHI  Republika e Shqiperise08. Gusht 1980 (43)------------
 Lauren IsmailajLauren Ismailaj  - (-)------------
 Mentor MAZREKAJMentor MAZREKAJ  - (-)------------
 Erbi MYFTARAJErbi MYFTARAJ  - (-)------------
 Bunjamin SHABANIBunjamin SHABANI  - (-)------------
 Filipe GOMESFilipe GOMES  - (-)------------
 Carlos ROBLESCarlos ROBLES  - (-)------------
 Lorenc TRASHILorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)------------
 Asion DAJAAsion DAJA  Republika e Shqiperise14. Mars 1990 (34)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Stevan RACICStevan RACIC  Serbia, Republic of- (-)------------
 Xhevahir SUKAJXhevahir SUKAJ  Republika e Shqiperise05. Tetor 1987 (36)------------
 Jurgen VATNIKAJJurgen VATNIKAJ  - (-)------------
 Astrit FAZLIUAstrit FAZLIU  Republika e Kosoves28. Tetor 1987 (36)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --------
 Stafi i Partizani [Partizani]

 Funksioni
Shpetim DUROShpetim DURO  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1959 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Andrea AGOSTINELLIAndrea AGOSTINELLI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer