HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Prill 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14
 Ekipi - Tirana [TIR]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Marsel CAKAMarsel CAKA  - (-)1515----3---
 Xhino SEJDOXhino SEJDO  - (-)22--------
 Ilion LIKAIlion LIKA  Republika e Shqiperise17. Maj 1980 (43)1212----2---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --5---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Erion HOXHALLARIErion HOXHALLARI  - (-)8711--3-----
 Ervis KAJAErvis KAJA  Republika e Shqiperise29. Korrik 1987 (36)131121--1---1-
 Blerim KOTOBELLIBlerim KOTOBELLI  - (-)761---11----
 Jurgen MUMAJESIJurgen MUMAJESI  - (-)2-2---1-----
 Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)1919--1-7-----
 Roland PEQINIRoland PEQINI  Republika e Shqiperise25. Nentor 1990 (33)22----------
 Elvis SINAElvis SINA  Republika e Shqiperise14. Nentor 1987 (36)13852--1-----
 Endrit VRAPIEndrit VRAPI  Republika e Shqiperise23. Maj 1982 (41)2121--1-4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 2-231--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Ervis CACIErvis CACI  - (-)1-1---------
 Mateos CAKEMateos CAKE  - (-)11--1-------
 Ilirjan CAUSHAJIlirjan CAUSHAJ  Republika e Shqiperise- (-)9361--------
 Ivan DELICIvan DELIC  - (-)1477---------
 Glorian HOXHAGlorian HOXHA  - (-)7161--------
 Ilir KASTRATIIlir KASTRATI  - (-)1-1---------
 Denis KURTIDenis KURTI  - (-)651---1-----
 Mensur LIMANIMensur LIMANI  Republika e Kosoves- (-)2214821-3-----
 Ardit PEPOSHIArdit PEPOSHI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1993 (30)1513221-4-----
 Ergys SORRAErgys SORRA  Republika e Shqiperise23. Korrik 1989 (34)2-2---------
 Afrim TAKUAfrim TAKU  Republika e Shqiperise04. Gusht 1989 (34)21183-1-41-1--
 Gentian MUCAGentian MUCA  Republika e Shqiperise13. Maj 1987 (36)24231---2--2--
 Francis KAHATAFrancis KAHATA  - (-)127513-1-----
 Erando KARABECIErando KARABECI  Republika e Shqiperise06. Shtator 1988 (35)2626--1-6-----
 Erlind KORRESHIErlind KORRESHI  Republika e Shqiperise09. Shkurt 1987 (37)12481--31----
 Renaldo KALARIRenaldo KALARI  Republika e Shqiperise25. Qershor 1984 (39)151322--4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 10-513-31-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Mirel COTAMirel COTA  Republika e Shqiperise14. Maj 1988 (35)21156-1-2-----
 Vedran GERCVedran GERC  - (-)321--1------
 Fatmir HYSENBELLIUFatmir HYSENBELLIU  - (-)33-2--------
 Milan JOVANOVICMilan JOVANOVIC  - (-)2-2---------
 Mario MORINAMario MORINA  - (-)14113-6-1---1-
 Selemani NDIKUMANASelemani NDIKUMANA  - (-)1110113-3-----
 Jose SEMEDOJose SEMEDO  - (-)88-22-----1-
 Dorian KERCIKUDorian KERCIKU  - (-)2522321-6-----
 GILBERTO FortunatoGILBERTO Fortunato  - (-)11101-5-1---1-
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 281643-34-
 Stafi i Tirana [Tirana]

 Funksioni
Nevil DEDENevil DEDE  Republika e Shqiperise10. Janar 1975 (49)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer