HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 02 Korrik 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2013-14

Player Information - Francis KAHATA

Personal data

Picture of Francis KAHATA
Name:Francis KAHATA
Jersey Number:7
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday February 01KastriotivsTirana100--------
Friday February 07TiranavsPartizani100--------
Sunday February 16BylisvsTirana100--1-----
Sunday February 23TiranavsBesa010--------
Sunday March 02FlamurtarivsTirana010--------
Saturday March 08TiranavsKukësi010--------
Thursday March 13TeutavsTirana101--------
Saturday March 29TiranavsLaci1001-------
Saturday April 05SkenderbeuvsTirana1001-------
Saturday April 12TiranavsLushnja1001-------
Saturday April 26TiranavsVllaznia010--------
Sunday May 04FlamurtarivsTirana010--------
Games total7513-1-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Tirana65131-2-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Tirana1-1---1-----
Kategoria Superiore 2013-14Tirana633-3-1-----
Career Total138534-4-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15TiranaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15TiranaSulmues
Kategoria Superiore 2013-142013-14TiranaMesfushor