HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E mërkurë, 29 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Jurgen VOGLI

Personal data

Picture of Jurgen VOGLI
Name:Jurgen VOGLI
Jersey Number:13
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 31/08/2014KukësivsElbasani100--------
Wednesday, 10/09/2014ElbasanivsTeuta100--------
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani100--------
Sunday, 05/10/2014ElbasanivsApolonia100--------
Saturday, 18/10/2014ElbasanivsLaci100--------
Sunday, 26/10/2014PartizanivsElbasani100--------
Sunday, 02/11/2014ElbasanivsKukësi100--1-----
Saturday, 08/11/2014TeutavsElbasani101--1-----
Sunday, 23/11/2014ElbasanivsTirana100--------
Wednesday, 17/12/2014LacivsElbasani100--------
Saturday, 20/12/2014ElbasanivsPartizani100--------
Games total1101--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2014-15Elbasani66----2-----
Kategoria 1 2014-15Lushnja1-1---------
Kategoria 1 2013-14Shkumbini------------
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini22----------
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini11-1--------
Career Total10911--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2014-152014-15ElbasaniMbrojtes
Kategoria 1 2014-152014-15LushnjaMesfushor
Kategoria 1 2013-142013-14ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniMesfushor