HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 23 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Shkumbini [SHK]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Selami AJAZISelami AJAZI  Republika e Shqiperise13. Mars 1991 (33)11--------
0Elvis KOTORRIElvis KOTORRI  Republika e Shqiperise30. Prill 1979 (45)1919----1---
0Xhino SEJDOXhino SEJDO  Republika e Shqiperise22. Janar 1992 (32)----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --1---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Lorenc PASHAJLorenc PASHAJ  Republika e Shqiperise24. Janar 1978 (46)1818-1--2-----
0Daniel RAMAZANIDaniel RAMAZANI  Republika e Shqiperise14. Janar 1987 (37)16124---3-----
0Alfred SALLIUAlfred SALLIU  Republika e Shqiperise- (-)141311--2-----
0Mirsad SUKAJMirsad SUKAJ  - (-)------------
0Klement XHYRAKlement XHYRA  Republika e Shqiperise05. Maj 1984 (40)17152-1-2-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-10-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Denald BALLIUDenald BALLIU  Republika e Shqiperise21. Shkurt 1990 (34)211---------
0Xhynejt CUTRAXhynejt CUTRA  Republika e Shqiperise23. Nentor 1988 (35)2-2---------
0Papa Albaye DIOPPapa Albaye DIOP  Senegal, Republic of12. Dhjetor 1984 (39)1515-12143-1--
0Arvis GJATAArvis GJATA  Republika e Shqiperise- (-)1111-51-51----
0Albano ISAJAlbano ISAJ  Republika e Shqiperise04. Prill 1978 (46)161153--2-----
0Ervis KAFAZiErvis KAFAZi  Republika e Shqiperise- (-)11923--2-----
0Emiljano LLUCAEmiljano LLUCA  Republika e Shqiperise27. Shtator 1988 (35)156931-1-----
0Amarildo LUNDRAXHIUAmarildo LUNDRAXHIU  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1992 (31)1212-2--3-----
0Endrien MAGANIEndrien MAGANI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1991 (33)163131--------
0Kliment NASTOSKIKliment NASTOSKI  - (-)3121--------
0Fejzo SHENAJFejzo SHENAJ  Republika e Shqiperise24. Nentor 1984 (39)1616-13-7-----
0Enea SULKJAEnea SULKJA  - (-)1917252-1-----
0Jurgen VOGLIJurgen VOGLI  - (-)5412--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 101354-1--
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Klejdis BRANICAKlejdis BRANICA  Republika e Shqiperise10. Maj 1992 (32)11----------
0Roland DERVISHIRoland DERVISHI  Republika e Shqiperise16. Shkurt 1982 (42)1919-320-3--10--
0Artur MAGANIArtur MAGANI  Republika e Shqiperise- (-)------------
0Erjon MUSTAFAJErjon MUSTAFAJ  Republika e Shqiperise29. Janar 1989 (35)------------
0Ariel SHTINIAriel SHTINI  Republika e Shqiperise07. Shkurt 1992 (32)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 301384-11--
 Stafi i Shkumbini [Shkumbini]

 Funksioni
Kristaq MILEKristaq MILE  Republika e Shqiperise30. Nentor 1957 (66)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer