HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 28 Maj 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
Match Schedule for VllazniaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResult 
124.08.201418:00 hVllaznia - Kukësi1-2thumbs_down.png
231.08.201418:00 hTeuta - Vllaznia0-1thumbs_up.png
311.09.201417:00 hVllaznia - Tirana1-1draw.png
414.09.201418:00 hFlamurtari - Vllaznia0-0draw.png
520.09.201415:00 hVllaznia - Apolonia2-0thumbs_up.png
627.09.201417:00 hVllaznia - Elbasani1-0thumbs_up.png
705.10.201414:00 hLaci - Vllaznia3-0thumbs_down.png
819.10.201414:00 hVllaznia - Partizani0-1thumbs_down.png
925.10.201415:00 hSkenderbeu - Vllaznia3-0thumbs_down.png
1029.10.201415:00 hKukësi - Vllaznia2-1thumbs_down.png
1102.11.201414:00 hVllaznia - Teuta1-2thumbs_down.png
1208.11.201418:00 hTirana - Vllaznia1-0thumbs_down.png
1322.11.201418:00 hVllaznia - Flamurtari1-0thumbs_up.png
1429.11.201418:00 hApolonia - Vllaznia0-1thumbs_up.png
1507.12.201414:00 hElbasani - Vllaznia1-4thumbs_up.png
1613.12.201414:07 hVllaznia - Laci1-0thumbs_up.png
1717.12.201417:00 hPartizani - Vllaznia0-1thumbs_up.png
1821.12.201418:00 hVllaznia - Skenderbeu0-1thumbs_down.png
1924.01.201518:00 hVllaznia - Kukësi1-2thumbs_down.png
2031.01.201515:00 hTeuta - Vllaznia2-1thumbs_down.png
2108.02.201518:00 hVllaznia - Tirana0-1thumbs_down.png
2214.02.201518:00 hFlamurtari - Vllaznia3-0thumbs_down.png
2322.02.201515:00 hVllaznia - Apolonia2-0thumbs_up.png
2428.02.201515:00 hVllaznia - Elbasani1-1draw.png
2504.03.201515:00 hLaci - Vllaznia1-0thumbs_down.png
2608.03.201518:00 hVllaznia - Partizani1-0thumbs_up.png
2715.03.201515:00 hSkenderbeu - Vllaznia3-1thumbs_down.png
2821.03.201515:00 hKukësi - Vllaznia1-0thumbs_down.png
2904.04.201514:02 hVllaznia - Teuta1-0thumbs_up.png
3012.04.201518:00 hTirana - Vllaznia2-1thumbs_down.png
3118.04.201515:00 hVllaznia - Flamurtari1-1draw.png
3225.04.201518:00 hApolonia - Vllaznia2-0thumbs_down.png
3302.05.201515:00 hElbasani - Vllaznia1-1draw.png
3409.05.201517:00 hVllaznia - Laci0-1thumbs_down.png
3517.05.201518:00 hPartizani - Vllaznia1-0thumbs_down.png
3622.05.201519:00 hVllaznia - Skenderbeu0-2thumbs_down.png