HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 25 Qershor 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15
 Kronika e ndeshjes: Java 16 - E shtunë, 13. Dhjetor 2014 - 14:07 h

VllazniaLaci
10

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 13 Dhjetor 2014
Match Time :14:07 h
Match number :3
 
Playground :Stadiumi "Loro Boriçi" - Shkodër
Match referee(s):Evaldo DYRMISHI, Ergin DODA, Ermal BARUSHI, Olsi SOKOLI
 
Spektatore: 2.700
Weather:sunny
Fieldcondition:normal

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Gol
 • 91' : Elvin BEQIRI ( 1 )
  Karton i verdhe
  • 80' : Ardit KRYMI ( 1 )
  • 87' : Arlind KALAJA ( 1 )
  • 39' : Tauland SEFGJINI ( 1 )
  • 76' : Charles OFOYEN ( 1 )
  • 90' : Arian SHETA ( 1 )