HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 25 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Ndricim SHTUBINA

Personal data

Picture of Ndricim SHTUBINA
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Ndricim SHTUBINA
Birthday (Age):18. Mars 1987 (37)
Jersey Number:10
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi100--------
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia100--1-----
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana1001-1-----
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia1001----1--
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani101--------
Sunday, 05/10/2014LacivsVllaznia101--------
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani100--------
Saturday, 25/10/2014SkenderbeuvsVllaznia101--1-----
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta101--------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia101--------
Saturday, 22/11/2014VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 29/11/2014ApoloniavsVllaznia101--------
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia1011-------
Saturday, 13/12/2014VllazniavsLaci101--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia101--1-----
Sunday, 21/12/2014VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi101-------1
Saturday, 31/01/2015TeutavsVllaznia101--------
Sunday, 08/02/2015VllazniavsTirana010--------
Saturday, 14/02/2015FlamurtarivsVllaznia100--------
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia100--------
Saturday, 28/02/2015VllazniavsElbasani101--1-----
Wednesday, 04/03/2015LacivsVllaznia100--------
Sunday, 08/03/2015VllazniavsPartizani100--------
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia100--------
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta101--1-----
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 25/04/2015ApoloniavsVllaznia100--------
Saturday, 02/05/2015ElbasanivsVllaznia100--------
Saturday, 09/05/2015VllazniavsLaci100--------
Sunday, 17/05/2015PartizanivsVllaznia100--------
Friday, 22/05/2015VllazniavsSkenderbeu100--------
Games total331133-6--1-1


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Laci------------
Kategoria Superiore 2019-20Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2018-19Laci------------
Kategoria Superiore 2017-18Laci1-1---1-----
Kategoria Superiore 2016-17Vllaznia1515-56-2-----
Kupa e Shqiperise 2016-17Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2015-16Vllaznia1616-46-2---1-
Kupa e Shqiperise 2015-16Vllaznia22----------
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1817163-6--1-1
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1513287-2-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia8443--3-----
Kategoria Superiore 2011-12Flamurtari106421-2-----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia159656-21----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia1616-35-3-----
Kupa e Shqiperise 2009-10Vllaznia11----------
Career Total118100183634-231-111

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2019-202019-20VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2018-192018-19LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2017-182017-18LaciMesfushor
Kategoria Superiore 2016-172016-17VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2016-172016-17VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2015-162015-16VllazniaSulmues
Kupa e Shqiperise 2015-162015-16VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12FlamurtariMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaSulmues
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMesfushor
Kupa e Shqiperise 2009-102009-10VllazniaMesfushor