HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 12 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Enis DJOKOVICEnis DJOKOVIC  - (-)11--------
0Ervin HALLUNAJErvin HALLUNAJ  - (-)11--------
21Miroslav VUJADINOVICMiroslav VUJADINOVIC  Montenegro, Republic of22. Prill 1983 (41)1919---1----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -1----
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Izmir BALAIzmir BALA  Republika e Shqiperise14. Shkurt 1994 (30)11----------
0Halim BEGAJHalim BEGAJ  Republika e Shqiperise29. Nentor 1985 (38)13945--3-----
0Ndue MUJECINdue MUJECI  - (-)------------
0Tauland NIKSHIQITauland NIKSHIQI  - (-)1-1---------
0Tefik OSMANITefik OSMANI  Republika e Shqiperise08. Qershor 1985 (39)1212-11-1-1-1-
0Denis PJESHKADenis PJESHKA  Republika e Shqiperise28. Maj 1995 (29)1-1---------
0Gojart RUSIGojart RUSI  - (-)11----------
2Dritan SMAJLIDritan SMAJLI  Republika e Shqiperise12. Shkurt 1985 (39)1818--2-3--5--
4Ervis KRAJAErvis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (41)413---------
18Elvin BEQIRIElvin BEQIRI  Republika e Shqiperise27. Shtator 1980 (43)19172---4-----
23Antonio MARKUAntonio MARKU  Republika e Shqiperise24. Mars 1992 (32)7521--------
44Klodian SEMINAKlodian SEMINA  Republika e Shqiperise19. Janar 1989 (35)13112---4-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 3115-151-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Ergi BORSHIErgi BORSHI  Republika e Shqiperise08. Shtator 1995 (28)22-2--------
0Bekim DEMABekim DEMA  Republika e Shqiperise30. Mars 1993 (31)7523--2-----
5Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)161241--1-----
6Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (31)44----------
7Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (31)9811--------
8Amarildo BELISHAAmarildo BELISHA  Republika e Shqiperise11. Korrik 1981 (43)212016--5-----
10Ndricim SHTUBINANdricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (37)14863--3-----
11Arsen HAJDARIArsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (35)2020-84-1-----
20Ilir NALLBANIIlir NALLBANI  Republika e Kosoves11. Korrik 1982 (42)13946--4-----
22Ivan DELICIvan DELIC  - (-)1411362-2-----
26Danny DRAGOIDanny DRAGOI  - (-)1616-24-3--1--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 13136-161-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Sindri GURISindri GURI  Republika e Shqiperise23. Tetor 1993 (30)211-1-------
0Arlind KALAJAArlind KALAJA  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1995 (28)1-1---1-----
0Paolo MARKOLAJPaolo MARKOLAJ  Republika e Shqiperise31. Tetor 1993 (30)------------
0Ardit SHKJAUArdit SHKJAU  - (-)11----------
9Jurgen GJINIJurgen GJINI  Republika e Shqiperise- (-)103711-1-----
10Vilfor HYSAVilfor HYSA  Republika e Shqiperise09. Shtator 1989 (34)93611-------
23Bekim ERKOCEVICBekim ERKOCEVIC  Republika e Shqiperise23. Prill 1992 (32)------------
24Kastriot REXHAKastriot REXHA  Republika e Kosoves27. Shtator 1988 (35)1713465-1-----
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 21139-161-
 Stafi i Vllaznia [Vllaznia]

 Funksioni
Shpetim DUROShpetim DURO  Republika e Shqiperise24. Dhjetor 1959 (64)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Artan BUSHATIArtan BUSHATI  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer