HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 05 Dhjetor 2022
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13

Player Information - Danny DRAGOI

Personal data

Picture of Danny DRAGOI
Name:Danny DRAGOI
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Friday August 24VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday September 01KukësivsVllaznia100--1-----
Sunday September 16VllazniavsLuftetari1001-------
Sunday September 23VllazniavsApolonia1001-1-----
Saturday September 29BylisvsVllaznia101--------
Sunday October 07VllazniavsLaci1001-------
Sunday November 18BesavsVllaznia101--------
Saturday November 24VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday December 01KastriotivsVllaznia1001-------
Saturday February 16VllazniavsKukësi100--------
Saturday February 23LuftetarivsVllaznia100--------
Sunday March 03ApoloniavsVllaznia100--------
Sunday March 10VllazniavsBylis100-----1--
Sunday April 07ShkumbinivsVllaznia100--1-----
Saturday April 20TiranavsVllaznia100--------
Saturday May 04FlamurtarivsVllaznia100--------
Games total16024-3--1--


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2013-14Kukësi3121--------
Kategoria Superiore 2012-13Vllaznia77--4-3--1--
Kategoria Superiore 2011-12Kastrioti64212-3---1-
Career Total1612426-6--11-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2013-142013-14KukësiMesfushor
Kategoria Superiore 2012-132012-13VllazniaMesfushor
Kategoria Superiore 2011-122011-12KastriotiMesfushor