HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2012-13
 Kronika e ndeshjes: Java 11 - E diel, 18. Nentor 2012 - 15:00 h

BesaVllaznia
00

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E diel, 18 Nentor 2012
Match Time :15:00 h
 
Match referee(s):Emirjon SINO, Ilir TARTARAJ, Orges GRABOVA
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
Sulmues

 Zevendesimet

Tranjer
 Eventet
Karton i verdhe
  • 28' : Alechenwu ABRAHAM ( 1 | Faull )
  • 63' : Arbnor FEJZULLAHU ( 1 | Faull )
  • 64' : Daniel ROSHI ( 1 | Faull )
  • 76' : Ervis KAJA ( 1 | Faull )
  • 6' : Elvin BEQIRI ( 1 | Protesta )
  • 60' : Klodian SEMINA ( 1 | Prekje e topit me dore )