HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 26 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2011-12
 Ekipi - Kastrioti [KAS]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Shpetim CITOZIShpetim CITOZI  - (-)----------
1Argent HALILAJArgent HALILAJ  Republika e Shqiperise16. Nentor 1982 (41)1717----2---
23Alban HOXHAAlban HOXHA  Republika e Shqiperise23. Maj 1987 (37)44--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 --2---
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
2Fatmir CACAFatmir CACA  Republika e Shqiperise28. Maj 1985 (38)2121-1--71----
3Dejan OGNJANOVICDejan OGNJANOVIC  - (-)10821--4-----
4Entonio PASHAJEntonio PASHAJ  Republika e Shqiperise10. Nentor 1984 (39)1818-21-6---1-
5Rigers HOXHARigers HOXHA  Republika e Shqiperise03. Shtator 1985 (38)------------
6Lucas Damian MALACARNELucas Damian MALACARNE  Argentina, Argentine Republic25. Nentor 1988 (35)2121-1--2-----
12Isidor SEKSERIIsidor SEKSERI  Republika e Shqiperise19. Nentor 1986 (37)945---2-----
16Erjon XHAFAErjon XHAFA  Republika e Shqiperise29. Qershor 1986 (37)514---1-----
24Elton GRAMIElton GRAMI  Republika e Shqiperise06. Qershor 1984 (39)------------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 1-241--1-
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
8Jetmir SEFAJetmir SEFA  Republika e Shqiperise30. Janar 1987 (37)1715224-3-----
10Enkel ALIKAJEnkel ALIKAJ  Republika e Shqiperise27. Dhjetor 1981 (42)1814442-11----
11Erald TURDIUErald TURDIU  Republika e Shqiperise15. Korrik 1984 (39)1717-21131-2--
18Danny DRAGOIDanny DRAGOI  - (-)1310313-3---1-
21Elton MUCOLLARIElton MUCOLLARI  Republika e Shqiperise14. Shtator 1980 (43)1613312-5-----
44Jurgen AGOLLIJurgen AGOLLI  Republika e Shqiperise26. Gusht 1990 (33)7341--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 131393-22-
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Djordje CETKOVICDjordje CETKOVIC  - (-)752-2-2-----
0Guido TEPSHIGuido TEPSHI  Republika e Shqiperise08. Prill 1991 (33)2-2---------
0Butrint VISHAJButrint VISHAJ  Austria, Republic of09. Korrik 1987 (36)1-1---------
7Parid XHIHANIParid XHIHANI  - (-)168843-3-----
9Sebino PLAKUSebino PLAKU  Republika e Shqiperise20. Maj 1985 (39)1110132-1-----
19Bruce INKANGOBruce INKANGO  France, French Republic18. Maj 1984 (40)2020-113-1--2--
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 331463-42-
 Stafi i Kastrioti [Kastrioti]

 Funksioni
Ramazan NDREURamazan NDREU  - (-)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer
Andrea MARKOAndrea MARKO  Republika e Shqiperise30. Nentor 1955 (68)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer