HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 15 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kupa e Shqiperise 2013-14
 Ekipi - Vllaznia [VLL]


 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 Miroslav VUJADINOVICMiroslav VUJADINOVIC  Montenegro, Republic of22. Prill 1983 (41)11--------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 ------
 MbrojtesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Alis BOCIAlis BOCI  Republika e Shqiperise08. Shkurt 1991 (33)11----------
 Olsi GOCAJOlsi GOCAJ  Republika e Shqiperise30. Shtator 1989 (34)11----1-----
 Ervis KRAJAErvis KRAJA  Republika e Shqiperise26. Qershor 1983 (41)11----------
 Klodian SEMINAKlodian SEMINA  Republika e Shqiperise19. Janar 1989 (35)------------
 Arsen SYKAJArsen SYKAJ  Republika e Shqiperise11. Prill 1990 (34)11----------
 Nikola VUKCEVICNikola VUKCEVIC  - (-)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Florind BARDULLAFlorind BARDULLA  Republika e Shqiperise19. Nentor 1992 (31)11----------
 Amarildo BELISHAAmarildo BELISHA  Republika e Shqiperise11. Korrik 1981 (43)------------
 Arsid KRUJAArsid KRUJA  Republika e Shqiperise08. Qershor 1993 (31)11----------
 Milan NIKOLICMilan NIKOLIC  - (-)------------
 Ndricim SHTUBINANdricim SHTUBINA  Republika e Shqiperise18. Mars 1987 (37)------------
 Alsid TAFILIAlsid TAFILI  Republika e Shqiperise20. Gusht 1987 (36)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 SulmuesPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 Tomislav BUSICTomislav BUSIC  - (-)11----------
 Arenc DIBRAArenc DIBRA  Republika e Shqiperise11. Maj 1990 (34)------------
 Arsen HAJDARIArsen HAJDARI  Republika e Shqiperise25. Shkurt 1989 (35)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 --1-----
 Stafi i Vllaznia [Vllaznia]

 Funksioni
Agim CANAJAgim CANAJ  Republika e Shqiperise14. Korrik 1962 (62)Anetar i TEAM STAFF
Funksioni Tranjer