HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 23 Shtator 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2014-15

Player Information - Arsen SYKAJ

Personal data

Picture of Arsen SYKAJ
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arsen SYKAJ
Birthday (Age):11. Prill 1990 (33)
Jersey Number:15
Player Position:Mbrojtes

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Sunday, 24/08/2014VllazniavsKukësi100--------
Sunday, 31/08/2014TeutavsVllaznia100--------
Thursday, 11/09/2014VllazniavsTirana100--------
Sunday, 14/09/2014FlamurtarivsVllaznia100--------
Saturday, 20/09/2014VllazniavsApolonia100--------
Saturday, 27/09/2014VllazniavsElbasani100--1-----
Sunday, 05/10/2014LacivsVllaznia100--1-----
Sunday, 19/10/2014VllazniavsPartizani100--------
Saturday, 25/10/2014SkenderbeuvsVllaznia100--------
Wednesday, 29/10/2014KukësivsVllaznia100--------
Sunday, 02/11/2014VllazniavsTeuta100--------
Saturday, 08/11/2014TiranavsVllaznia100--1-----
Saturday, 29/11/2014ApoloniavsVllaznia100--------
Sunday, 07/12/2014ElbasanivsVllaznia100--------
Saturday, 13/12/2014VllazniavsLaci100--------
Wednesday, 17/12/2014PartizanivsVllaznia100--------
Sunday, 21/12/2014VllazniavsSkenderbeu100--------
Saturday, 24/01/2015VllazniavsKukësi100--------
Saturday, 31/01/2015TeutavsVllaznia100--------
Sunday, 08/02/2015VllazniavsTirana100--1-----
Saturday, 14/02/2015FlamurtarivsVllaznia101--1-----
Sunday, 22/02/2015VllazniavsApolonia101--------
Saturday, 28/02/2015VllazniavsElbasani100--------
Wednesday, 04/03/2015LacivsVllaznia100--------
Sunday, 08/03/2015VllazniavsPartizani100--------
Sunday, 15/03/2015SkenderbeuvsVllaznia100--------
Saturday, 21/03/2015KukësivsVllaznia100--------
Saturday, 04/04/2015VllazniavsTeuta100--------
Saturday, 18/04/2015VllazniavsFlamurtari100--------
Saturday, 09/05/2015VllazniavsLaci100--------
Sunday, 17/05/2015PartizanivsVllaznia101--------
Games total3103--5-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria Superiore 2019-20Teuta------------
Kategoria Superiore 2018-19Teuta------------
Kategoria Superiore 2017-18Teuta------------
Kategoria Superiore 2016-17Teuta11----1-----
Kategoria Superiore 2014-15Vllaznia1616-1--5-----
Kupa e Shqiperise 2014-15Vllaznia------------
Kategoria Superiore 2013-14Vllaznia1212-1--1-----
Kupa e Shqiperise 2013-14Vllaznia11----------
Kategoria Superiore 2012-13Kastrioti66--1-------
Kategoria Superiore 2011-12Vllaznia99--1131----
Kategoria Superiore 2010-11Vllaznia111011--7-----
U-21 InternationalsShqiperia U-2122----21----
Kategoria Superiore 2009-10Vllaznia826---1-----
Career Total66597321202----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria Superiore 2019-202019-20TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2018-192018-19TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2017-182017-18TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2016-172016-17TeutaMbrojtes
Kategoria Superiore 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2014-152014-15VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kupa e Shqiperise 2013-142013-14VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2012-132012-13KastriotiMbrojtes
Kategoria Superiore 2011-122011-12VllazniaMbrojtes
Kategoria Superiore 2010-112010-11VllazniaMbrojtes
U-21 Internationals2010Shqiperia U-21Mbrojtes
Kategoria Superiore 2009-102009-10VllazniaMbrojtes