HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 26 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2018-19
Team statistics - Kukësi
General
Matches played: 14
Win: 7
Draw: 3
Lost: 4
Highest home win:
Kukësi - Tirana

3-1
Highest home lost:
Kukësi - Partizani

0-1
Highest away win:
Kamza - Kukësi

0-2
Highest away lost:
Skenderbeu - Kukësi

1-0
Goals
Goals for: 14
Goals for per match: 1
Goals against: 9
Goals against per match: 0.64
No goals against: 6
Home games statistics
Home games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 14
Goals per match: 2
Goals for8
Goals for per match: 1.14
Goals against6
Goals against per match: 0.86
Away games statistics
Away games percentage: 0.22
Matches total: 8
Matches played: 7
Total goals (for and against): 9
Goals per match: 1.29
Goals for6
Goals for per match: 0.86
Goals against3
Goals against per match: 0.43
Goals per matchday