HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E premte, 24 Maj 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria Superiore 2016-17
Team statistics - Korabi
General
Matches played: 36
Win: 2
Draw: 7
Lost: 27
Highest home win:
Korabi - Flamurtari

1-0
Highest home lost:
Korabi - Teuta

0-4
Highest away win:
Teuta - Korabi

2-3
Highest away lost:
Flamurtari - Korabi

6-0
Goals
Goals for: 11
Goals for per match: 0.31
Goals against: 67
Goals against per match: 1.86
No goals against: 3
Home games statistics
Home games percentage: 0.47
Matches total: 17
Matches played: 17
Total goals (for and against): 31
Goals per match: 1.82
Goals for4
Goals for per match: 0.24
Goals against27
Goals against per match: 1.59
Away games statistics
Away games percentage: 0.53
Matches total: 19
Matches played: 19
Total goals (for and against): 47
Goals per match: 2.47
Goals for7
Goals for per match: 0.37
Goals against40
Goals against per match: 2.11
Goals per matchday