HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 11 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Elson DEMI

Personal data

Picture of Elson DEMI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elson DEMI
Birthday (Age):06. Maj 1990 (33)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja100------
Wednesday September 02BeselidhjavsKamza100------
Saturday September 12GramshivsBeselidhja100------
Saturday September 19BeselidhjavsMemaliaj100-1----
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja100------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli100------
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja100------
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport100------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja100------
Saturday November 07BeselidhjavsLuftetari100------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja100------
Saturday November 28AdavsBeselidhja100------
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci100------
Saturday December 12TurbinavsBeselidhja100------
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100------
Games total1500-1----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2014-15Beselidhja----------
Kategoria 1 2012-13Butrinti----------
Kategoria 1 2011-12Butrinti----------
Kategoria 1 2009-10Beselidhja77---1----
Career Total77---1----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15BeselidhjaPortier
Kategoria 1 2012-132012-13ButrintiPortier
Kategoria 1 2011-122011-12ButrintiPortier
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaPortier


Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit