HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 28 Shtator 2023
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 4 - E shtunë, 19. Shtator 2009 - 05:00 h

BeselidhjaMemaliaj
32

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 19 Shtator 2009
Match Time :05:00 h
 
Playground :
Match referee(s):Adrian BEQIRI
 

 Formacionet
Portier
  PLAYERS
    Mbrojtes
    GOALKEEPER
      DEFENDER
        Mesfushor
        Sulmues
        MIDFIELDER
          FORWARD
            TEAM STAFF
              COACHES
                COACH
                  HEAD COACH
                    MAINTAINER TEAM
                      MAINTAINER
                        MEDICAL STAFF
                          CLUB STAFF
                            Drejtor Sportiv
                              CLUB YOUTH MANAGER

                                 Zevendesimet

                                 Eventet
                                Gol
                                • 35' : Unkown Person ( 1 )
                                • 65' : Aldo SHYTI ( 1 )
                                • 85' : Unkown Person ( 1 )
                                • 74' : Artan MALASI ( 1 | Penallti )
                                • 87' : Altin ZHUPA ( 1 )
                                Karton i kuq
                                • 74' : Elson DEMI ( 1 )
                                 Karton i verdhe
                                  • 37' : Grantil ALIAJ ( 1 )
                                  • 42' : Artan MALASI ( 1 )