HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 10 Qershor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Arsen BEQIRI

Personal data

Picture of Arsen BEQIRI
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Arsen BEQIRI
Birthday (Age):18. Mars 1984 (39)
Player Position:Mesfushor

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Saturday August 29ElbasanivsBeselidhja010--------
Saturday September 12GramshivsBeselidhja100--------
Saturday September 19BeselidhjavsMemaliaj101--------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja101--------
Saturday October 03BeselidhjavsBurreli101--1-----
Saturday October 17SkraparivsBeselidhja101--------
Saturday October 24BeselidhjavsBilisht Sport010--------
Saturday October 31SopotivsBeselidhja010--------
Saturday November 21BylisvsBeselidhja100--1-----
Saturday November 28AdavsBeselidhja101--------
Saturday December 05BeselidhjavsPogradeci101--------
Saturday December 19BeselidhjavsLushnja100--------
Games total936--2-----


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
Kategoria 1 2010-11Terbuni------------
Kategoria 1 2009-10Beselidhja5413--2-----
Career Total5413--2-----

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2010-112010-11TerbuniMesfushor
Kategoria 1 2009-102009-10BeselidhjaMesfushor