HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 23 Korrik 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Sopoti [SOP]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Nelson BAHITINelson BAHITI  Republika e Shqiperise- (-)1414--
0Stavri Nikolla BARDHIStavri Nikolla BARDHI  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Olsi BEGAOlsi BEGA  Republika e Shqiperise- (-)----
0Adriatik BICAKUAdriatik BICAKU  Republika e Shqiperise- (-)----
0Dorian CELADorian CELA  Republika e Shqiperise- (-)21120-
0Dalip CEMERIDalip CEMERI  Republika e Shqiperise- (-)88-1
0Ernest DAJAErnest DAJA  Republika e Shqiperise23. Tetor 1991 (32)66-1
0Albi DEDAAlbi DEDA  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Altin DOLEQIAltin DOLEQI  Republika e Shqiperise- (-)1221121-
0Elio DUBALIElio DUBALI  Republika e Shqiperise- (-)66-1
0Arber EJUPIArber EJUPI  Republika e Shqiperise- (-)8712
0Malvin FAJAMalvin FAJA  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Shkelqim HAJDARIShkelqim HAJDARI  Republika e Shqiperise- (-)121112
0Olsi HALAOlsi HALA  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Mikael HAMZALLARIMikael HAMZALLARI  Republika e Shqiperise- (-)83380-
0Ervin HASALLIUErvin HASALLIU  Republika e Shqiperise21. Tetor 1990 (33)455405
0Tomorr HASGJETATomorr HASGJETA  Republika e Shqiperise- (-)----
0Glen HERRIGlen HERRI  Republika e Shqiperise- (-)222202
0Alfred HOXHAAlfred HOXHA  Republika e Shqiperise- (-)311120-
0Klodian KARAIKlodian KARAI  Republika e Shqiperise- (-)3111202
0Emiljano KARAJEmiljano KARAJ  Republika e Shqiperise- (-)7210622
0Klajdi KENGAKlajdi KENGA  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Blertan KOCIBlertan KOCI  Republika e Shqiperise- (-)20-20-
0Klajdi LAMAJKlajdi LAMAJ  Republika e Shqiperise- (-)88--
0Konti LAMCJAKonti LAMCJA  Republika e Shqiperise- (-)43241-
0Endri MEHMETAJEndri MEHMETAJ  Republika e Shqiperise- (-)1313-2
0Klodian MEMAKlodian MEMA  Republika e Shqiperise- (-)822801
0Erald MENALLAErald MENALLA  Republika e Shqiperise- (-)----
0Anel MUCAAnel MUCA  Republika e Shqiperise12. Janar 1991 (33)633602
0Erald MYFTARIErald MYFTARI  Republika e Shqiperise- (-)41140-
0Emirjam POCIEmirjam POCI  Republika e Shqiperise17. Qershor 1988 (36)20-20-
0Ferdinand RIRAFerdinand RIRA  Republika e Shqiperise- (-)22--
0Klaus ROCIKlaus ROCI  Republika e Shqiperise- (-)7717605
0Enis SHEHUEnis SHEHU  Republika e Shqiperise- (-)----
0Elkier Albert SHULKEElkier Albert SHULKE  Republika e Shqiperise- (-)5412424
0Servet SULIServet SULI  Republika e Shqiperise- (-)21120-
0Amarildo TAKACIAmarildo TAKACI  Republika e Shqiperise- (-)88-1
0Albian TIRANAAlbian TIRANA  Republika e Shqiperise- (-)1515-1
0