HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Elkier Albert SHULKE

Personal data

Picture of Elkier Albert SHULKE
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Elkier Albert SHULKE
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday August 29BurrelivsSopoti100-
Saturday September 12PartizanivsSopoti010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 19SopotivsSkrapari010-
Saturday September 26Bilisht SportvsSopoti100-
Saturday October 03BylisvsSopoti100-
Wednesday October 07SopotivsElbasani010-
Sunday October 18SopotivsLuftetari101-
Saturday October 24TurbinavsSopoti101-
Saturday October 31SopotivsBeselidhja101-
Saturday November 07AdavsSopoti101-
Saturday November 21SopotivsPogradeci100-
Saturday November 28KamzavsSopoti100-
Saturday December 05SopotivsLushnja100-
Saturday December 12GramshivsSopoti100-
Saturday December 19SopotivsMemaliaj100-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Saturday March 27SopotivsTurbina010-
Games total12424-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Sopoti465412-
Career Total465412-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10SopotiPLAYERS