HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E shtunë, 13 Korrik 2024
 • Superliga
 • Kategoria 1
 • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Kronika e ndeshjes: Java 3 - E shtunë, 12. Shtator 2009 - 05:30 h

PartizaniSopoti
31

 Detajet e ndeshjes
Match Date :E shtunë, 12 Shtator 2009
Match Time :05:30 h
 
Playground :Stadiumi "Selman Stërmasi"
Match referee(s):Melis DERVISHI
 

 Formacionet
Portier
Mbrojtes
Mesfushor
MIDFIELDER
   Sulmues
   FORWARD
     COACHES
       MEDICAL STAFF
         Drejtor Sportiv

            Zevendesimet

            Eventet
           Gol
           • 31' : Skerdi BEJZADE ( 1 )
           • 35' : Artan KARAPICI ( 1 )
           • 26' : Alfred HOXHA ( 1 )
           • 63' : Unkown Person ( 1 )
           Karton i verdhe
           • 41' : Klodian ASLLANI ( 1 )
           • 55' : Xhino SEJDO ( 1 )
           • 41' : Shkelqim HAJDARI ( 1 )
           • 54' : Klodian KARAI ( 1 )
           • 74' : Endri MEHMETAJ ( 1 )