HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E diel, 10 Dhjetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Xhino SEJDO

Personal data

Picture of Xhino SEJDO
Nationality:Republika e Shqiperise Republika e Shqiperise
Name:Xhino SEJDO
Birthday (Age):22. Janar 1992 (31)
Player Position:Portier

Games history


GamesStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Wednesday September 02BylisvsPartizani100------
Saturday September 12PartizanivsSopoti100--1---
Saturday September 19AdavsPartizani100------
Saturday September 26PartizanivsBeselidhja100------
Saturday October 03LuftetarivsPartizani100------
Saturday October 17PartizanivsKamza100------
Monday October 26PogradecivsPartizani100------
Saturday November 21PartizanivsLushnja100------
Games total800--1---


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
Kategoria 1 2014-15Kamza----------
EUROPA League 2012-13Tirana----------
Kategoria Superiore 2012-13Tirana1-1--1----
Kategoria Superiore 2012-13Shkumbini----------
Kategoria Superiore 2011-12Shkumbini----------
Kategoria 1 2009-10Partizani44----1---
Career Total541--11---

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2014-152014-15KamzaPortier
EUROPA League 2012-132012-13TiranaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13TiranaPortier
Kategoria Superiore 2012-132012-13ShkumbiniPortier
Kategoria Superiore 2011-122011-12ShkumbiniPortier
Kategoria 1 2009-102009-10PartizaniPortier