HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for BeselidhjaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hElbasani - Beselidhja2-1KELLO, Ervisthumbs_down.png
202.09.200905:30 hBeselidhja - Kamza0-0-draw.png
312.09.200905:30 hGramshi - Beselidhja1-1ALLA, Laverdraw.png
419.09.200905:00 hBeselidhja - Memaliaj3-2BEQIRI, Adrianthumbs_up.png
526.09.200905:00 hPartizani - Beselidhja2-0CJAPI, Kreshnikthumbs_down.png
603.10.200904:30 hBeselidhja - Burreli1-1META, Kridensdraw.png
717.10.200903:30 hSkrapari - Beselidhja1-0DISHA, Sadikthumbs_down.png
824.10.200903:30 hBeselidhja - Bilisht Sport3-0BEQIRI, Adrianthumbs_up.png
931.10.200903:00 hSopoti - Beselidhja1-0KELLO, Ervisthumbs_down.png
1007.11.200903:00 hBeselidhja - Luftetari3-1MASHA, Migenthumbs_up.png
1121.11.200903:00 hBylis - Beselidhja1-0-thumbs_down.png
1228.11.200903:00 hAda - Beselidhja3-0-thumbs_down.png
1305.12.200902:30 hBeselidhja - Pogradeci0-1-thumbs_down.png
1412.12.200902:30 hTurbina - Beselidhja3-1-thumbs_down.png
1519.12.200902:30 hBeselidhja - Lushnja1-3-thumbs_down.png
1630.01.201003:00 hBeselidhja - Elbasani3-2-thumbs_up.png
1706.02.201003:00 hKamza - Beselidhja3-1-thumbs_down.png
1813.02.201003:00 hBeselidhja - Gramshi1-1RAMA, Ardiandraw.png
1920.02.201003:00 hMemaliaj - Beselidhja0-0-draw.png
2027.02.201003:00 hBeselidhja - Partizani0-2-thumbs_down.png
2106.03.201003:00 hBurreli - Beselidhja2-2-draw.png
2220.03.201003:00 hBeselidhja - Skrapari1-0-thumbs_up.png
2328.03.201003:00 hBilisht Sport - Beselidhja1-2SADIKU, Remzithumbs_up.png
2403.04.201004:00 hBeselidhja - Sopoti1-0-thumbs_up.png
2510.04.201004:00 hLuftetari - Beselidhja0-0ALLA, Laverdraw.png
2617.04.201004:00 hBeselidhja - Bylis1-0-thumbs_up.png
2724.04.201003:00 hBeselidhja - Ada2-1-thumbs_up.png
2801.05.201003:00 hPogradeci - Beselidhja2-1-thumbs_down.png
2908.05.201005:00 hBeselidhja - Turbina3-3SINO, Emirjondraw.png
3015.05.201005:30 hLushnja - Beselidhja1-0-thumbs_down.png