HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 4 (19.09.2009 - 20.09.2009)

E shtunë, 19.09.2009 - 4. Java
 Show Events of Match 05:00 hAdaPartizani5 - 0  ADA
 Show Events of Match 05:00 hSopotiSkrapari2 - 0  Sopo
 Show Events of Match 05:00 hBeselidhjaMemaliaj3 - 2 
 Show Events of Match 05:00 hTurbinaBurreli2 - 0  FSC
 Show Events of Match 05:00 hLuftetariBilisht Sport3 - 1  LUFT
 Show Events of Match 05:00 hBylisGramshi3 - 0  AM
 Show Events of Match 05:00 hKamzaLushnja1 - 0  DA
E diel, 20.09.2009 - 4. Java
 Show Events of Match 05:00 hPogradeciElbasani2 - 1  SK