HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E enjte, 13 Qershor 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
 Ekipi - Gramshi [GRA]


 PLAYERSPlayedStarting line-upInOut
0Klajdi ALBRAHIMIKlajdi ALBRAHIMI  Republika e Shqiperise- (-)33-1
0Gabriel AWIAGabriel AWIA  - (-)22--
0Sajmir BARDHISajmir BARDHI  Republika e Shqiperise- (-)433401
0Mikel BASRIMikel BASRI  Republika e Shqiperise- (-)49841-
0Elton BASRIUElton BASRIU  Republika e Shqiperise- (-)3616204
0Mishel BILBASHIMishel BILBASHI  Republika e Shqiperise- (-)3614223
0Florjan BODORRIFlorjan BODORRI  Republika e Shqiperise- (-)897821
0Altin BRUKAAltin BRUKA  Republika e Shqiperise- (-)222201
0Armand CEKREZIArmand CEKREZI  Republika e Shqiperise- (-)112101025
0Elton CENOElton CENO  Republika e Shqiperise- (-)1919-1
0Charles CHIBUIKE UDEKECharles CHIBUIKE UDEKE  - (-)3515202
0Eglajd DEDEJEglajd DEDEJ  Republika e Shqiperise02. Mars 1990 (34)66-3
0Endri DUKAEndri DUKA  Republika e Shqiperise07. Tetor 1987 (36)761561-
0Marsid DUSHKUMarsid DUSHKU  Republika e Shqiperise- (-)488401
0Awia GABRIELAwia GABRIEL  Nigeria, Federal Republic of- (-)1111--
0Edmir HAXHILLARIEdmir HAXHILLARI  Republika e Shqiperise- (-)----
0Ergys KADRIAJErgys KADRIAJ  Republika e Shqiperise- (-)621611
0Andi KOCIAndi KOCI  Republika e Shqiperise- (-)61160-
0Flaurent KOCIFlaurent KOCI  Republika e Shqiperise- (-)----
0Lorenc KOCILorenc KOCI  Republika e Shqiperise- (-)21120-
0Elis METAJElis METAJ  Republika e Shqiperise- (-)3212201
0David NDREUDavid NDREU  Republika e Shqiperise- (-)1313-3
0Charles OFOYENCharles OFOYEN  26. Korrik 1985 (38)----
0James OSUSIJames OSUSI  Nigeria, Federal Republic of01. Prill 1985 (39)7313602
0Alfred SALLIUAlfred SALLIU  Republika e Shqiperise- (-)88--
0Mario SHEHIMario SHEHI  Republika e Shqiperise23. Mars 1990 (34)42240-
0Lorenc TRASHILorenc TRASHI  Republika e Shqiperise- (-)9010806
0Charles UDEKECharles UDEKE  Republika e Shqiperise- (-)----
Total
 
 PortierPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
0Ervis AGOLLIErvis AGOLLI  Republika e Shqiperise- (-)44----2---
0Efstrat BILLAEfstrat BILLA  Republika e Shqiperise- (-)1919---11---
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqPenalltiDemtim
 -13---
 MesfushorPlayedStarting line-upInOutGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
0Gentian STOJKUGentian STOJKU  Republika e Shqiperise24. Korrik 1974 (49)11----------
TotalGolKarton i kuqKarton i verdheKarton i verdhe-kuqAutogolPenalltiDemtimPenallti e humbur
 -13-----