HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 02 Tetor 2023
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10

Player Information - Charles CHIBUIKE UDEKE

Personal data

Picture of Charles CHIBUIKE UDEKE
Name:Charles CHIBUIKE UDEKE
Player Position:PLAYERS

Games history


GamesStartrosterinoutPenallti e humbur
Saturday August 29GramshivsSkrapari100-
Wednesday September 02Bilisht SportvsGramshi100-
Saturday September 12GramshivsBeselidhja100-
Saturday September 19BylisvsGramshi100-
Saturday September 26GramshivsAda100-
Saturday October 17GramshivsTurbina100-
Saturday October 24KamzavsGramshi100-
Saturday October 31GramshivsElbasani101-
Saturday November 21GramshivsMemaliaj100-
Saturday December 12GramshivsSopoti100-
Saturday December 19LuftetarivsGramshi100-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday January 30SkraparivsGramshi010-
Saturday February 06GramshivsBilisht Sport100-
Saturday February 13BeselidhjavsGramshi100-
Saturday March 06GramshivsPogradeci101-
Saturday March 27GramshivsKamza100-
Games total15202-


Personal statistics


CompetitionTeamPlayedStartrosterinoutPenallti e humbur
Kategoria 1 2009-10Gramshi1010-2-
Career Total1010-2-

Playing career


CompetitionSeasonTeamFunction / Position
Kategoria 1 2009-102009-10GramshiPLAYERS