HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for LushnjaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hLushnja - Luftetari0-0METONIJA, Mirashdraw.png
202.09.200905:30 hTurbina - Lushnja0-3RAMA, Ardianthumbs_up.png
312.09.200905:30 hLushnja - Ada2-0JORGJI, Eneathumbs_up.png
419.09.200905:00 hKamza - Lushnja1-0BOGDANI, Servetthumbs_down.png
526.09.200905:00 hLushnja - Pogradeci1-1-draw.png
603.10.200904:30 hLushnja - Elbasani0-0JEMINI, Lorencdraw.png
717.10.200903:30 hMemaliaj - Lushnja0-2BEQIRI, Adrianthumbs_up.png
824.10.200903:30 hLushnja - Burreli4-0PEZA, Elvisthumbs_up.png
931.10.200903:00 hBilisht Sport - Lushnja1-1MUSTAFARAJ, Labiandraw.png
1007.11.200903:00 hLushnja - Gramshi3-0TAULLAI, Artanthumbs_up.png
1121.11.200903:00 hPartizani - Lushnja0-2-thumbs_up.png
1228.11.200903:00 hLushnja - Bylis0-0-draw.png
1305.12.200902:30 hSopoti - Lushnja0-3-thumbs_up.png
1412.12.200902:30 hLushnja - Skrapari6-0-thumbs_up.png
1519.12.200902:30 hBeselidhja - Lushnja1-3-thumbs_up.png
1630.01.201003:00 hLuftetari - Lushnja1-0-thumbs_down.png
1706.02.201003:00 hLushnja - Turbina1-0-thumbs_up.png
1813.02.201003:00 hAda - Lushnja1-0RAMA, Ardianthumbs_down.png
1920.02.201003:00 hLushnja - Kamza1-0-thumbs_up.png
2003.03.201003:00 hPogradeci - Lushnja1-1-draw.png
2107.03.201003:00 hElbasani - Lushnja1-1PASHAJ, Bardhyldraw.png
2220.03.201003:00 hLushnja - Memaliaj3-0MASHA, Migenthumbs_up.png
2328.03.201003:00 hBurreli - Lushnja0-0BOGDANI, Servetdraw.png
2403.04.201004:00 hLushnja - Bilisht Sport8-0-thumbs_up.png
2510.04.201004:00 hGramshi - Lushnja0-0BEQIRI, Adriandraw.png
2618.04.201004:00 hLushnja - Partizani4-0-thumbs_up.png
2724.04.201003:00 hBylis - Lushnja2-1-thumbs_down.png
2801.05.201003:00 hLushnja - Sopoti5-0-thumbs_up.png
2908.05.201005:00 hSkrapari - Lushnja0-3JANKU, Albanothumbs_up.png
3015.05.201005:30 hLushnja - Beselidhja1-0-thumbs_up.png

Lajmet e Fundit

    Lajmet me te lexuara

      Komentet e fundit