HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 6 (03.10.2009 - 05.10.2009)

E shtunë, 03.10.2009 - 6. Java
 Show Events of Match 04:30 hKamzaMemaliaj2 - 0  DA
 Show Events of Match 04:30 hLushnjaElbasani0 - 0  RH
 Show Events of Match 04:30 hBylisSopoti2 - 0  AM
 Show Events of Match 04:30 hLuftetariPartizani3 - 0  LUFT
 Show Events of Match 04:30 hBeselidhjaBurreli1 - 1 
 Show Events of Match 04:30 hAdaBilisht Sport4 - 0  -
 Show Events of Match 04:30 hTurbinaSkrapari3 - 2  FSC
E hënë, 05.10.2009 - 6. Java
 Show Events of Match 04:30 hPogradeciGramshi2 - 0  SK