HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for MemaliajIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hMemaliaj - Bylis0-2BOGDANI, Servetthumbs_down.png
202.09.200905:30 hSkrapari - Memaliaj1-1ALLA, Laverdraw.png
312.09.200905:30 hMemaliaj - Luftetari1-1CJAPI, Kreshnikdraw.png
419.09.200905:00 hBeselidhja - Memaliaj3-2BEQIRI, Adrianthumbs_down.png
526.09.200905:00 hMemaliaj - Turbina1-0BRESHANI, Blendithumbs_up.png
603.10.200904:30 hKamza - Memaliaj2-0KASTRATI, Albertthumbs_down.png
717.10.200903:30 hMemaliaj - Lushnja0-2BEQIRI, Adrianthumbs_down.png
824.10.200903:30 hElbasani - Memaliaj1-0DERVISHI, Melisthumbs_down.png
931.10.200903:00 hMemaliaj - Pogradeci0-0ALLA, Laverdraw.png
1007.11.200903:00 hMemaliaj - Burreli0-0CJAPI, Kreshnikdraw.png
1121.11.200903:00 hGramshi - Memaliaj1-0-thumbs_down.png
1228.11.200903:00 hMemaliaj - Partizani1-1-draw.png
1305.12.200902:30 hBilisht Sport - Memaliaj3-0-thumbs_down.png
1412.12.200902:30 hMemaliaj - Ada0-1-thumbs_down.png
1519.12.200902:30 hSopoti - Memaliaj0-1-thumbs_up.png
1630.01.201003:00 hBylis - Memaliaj3-1-thumbs_down.png
1706.02.201003:00 hMemaliaj - Skrapari1-0-thumbs_up.png
1814.02.201003:00 hLuftetari - Memaliaj1-1-draw.png
1920.02.201003:00 hMemaliaj - Beselidhja0-0-draw.png
2027.02.201003:00 hTurbina - Memaliaj1-1-draw.png
2106.03.201003:00 hMemaliaj - Kamza0-1HAKRAMA, Kreshnikthumbs_down.png
2220.03.201003:00 hLushnja - Memaliaj3-0MASHA, Migenthumbs_down.png
2327.03.201004:00 hMemaliaj - Elbasani0-3JEMINI, Lorencthumbs_down.png
2403.04.201004:00 hPogradeci - Memaliaj2-1-thumbs_down.png
2510.04.201004:00 hBurreli - Memaliaj1-0KASTRATI, Albertthumbs_down.png
2617.04.201004:00 hMemaliaj - Gramshi3-0-thumbs_up.png
2724.04.201003:00 hPartizani - Memaliaj2-0-thumbs_down.png
2801.05.201003:00 hMemaliaj - Bilisht Sport2-1-thumbs_up.png
2908.05.201005:00 hAda - Memaliaj1-2RAMA, Ardianthumbs_up.png
3015.05.201005:10 hMemaliaj - Sopoti4-0-thumbs_up.png