HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 21 (06.03.2010 - 08.03.2010)

E shtunë, 06.03.2010 - 21. Java
 Show Events of Match 03:00 hMemaliajKamza0 - 1  FSM
 Show Events of Match 03:00 hGramshiPogradeci1 - 0  SG
 Show Events of Match 03:00 hSopotiBylis0 - 2  -
 Show Events of Match 03:00 hBurreliBeselidhja2 - 2  -
 Show Events of Match 03:00 hBilisht SportAda2 - 0   FSB
 Show Events of Match 03:00 hSkrapariTurbina1 - 0  FSS
E diel, 07.03.2010 - 21. Java
 Show Events of Match 03:00 hElbasaniLushnja1 - 1  RB
E hënë, 08.03.2010 - 21. Java
 Show Events of Match 03:00 hPartizaniLuftetari2 - 0  QS