HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for PogradeciIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hPogradeci - Turbina1-0BEQIRI, Adrianthumbs_up.png
201.09.200905:30 hLuftetari - Pogradeci3-2LULAJ, Aranitthumbs_down.png
314.09.200905:30 hPogradeci - Kamza1-0SADIKU, Remzithumbs_up.png
420.09.200905:00 hPogradeci - Elbasani2-1PEZA, Elvisthumbs_up.png
526.09.200905:00 hLushnja - Pogradeci1-1-draw.png
605.10.200904:30 hPogradeci - Gramshi2-0BEQIRI, Adrianthumbs_up.png
717.10.200903:30 hBurreli - Pogradeci3-0ZIRI, Blerimthumbs_down.png
826.10.200903:30 hPogradeci - Partizani1-1HOXHA, Edvindraw.png
931.10.200903:00 hMemaliaj - Pogradeci0-0ALLA, Laverdraw.png
1009.11.200903:00 hPogradeci - Skrapari3-1MUSTAFARAJ, Labianthumbs_up.png
1121.11.200903:00 hSopoti - Pogradeci0-1-thumbs_up.png
1229.11.200903:00 hPogradeci - Bilisht Sport0-0-draw.png
1305.12.200902:30 hBeselidhja - Pogradeci0-1-thumbs_up.png
1412.12.200902:30 hPogradeci - Bylis1-3-thumbs_down.png
1519.12.200902:30 hAda - Pogradeci1-0-thumbs_down.png
1630.01.201003:00 hTurbina - Pogradeci1-2-thumbs_up.png
1711.02.201003:00 hPogradeci - Luftetari2-0-thumbs_up.png
1814.02.201003:00 hKamza - Pogradeci0-0-draw.png
1920.02.201003:00 hElbasani - Pogradeci2-0-thumbs_down.png
2003.03.201003:00 hPogradeci - Lushnja1-1-draw.png
2106.03.201003:00 hGramshi - Pogradeci1-0MASHA, Migenthumbs_down.png
2221.03.201004:00 hPogradeci - Burreli1-0-thumbs_up.png
2330.03.201003:00 hPartizani - Pogradeci4-2-thumbs_down.png
2403.04.201004:00 hPogradeci - Memaliaj2-1-thumbs_up.png
2510.04.201004:00 hSkrapari - Pogradeci2-1CJAPI, Kreshnikthumbs_down.png
2617.04.201004:00 hPogradeci - Sopoti3-2-thumbs_up.png
2724.04.201003:00 hBilisht Sport - Pogradeci2-1-thumbs_down.png
2801.05.201003:00 hPogradeci - Beselidhja2-1-thumbs_up.png
2908.05.201005:00 hBylis - Pogradeci7-5JORGJI, Eneathumbs_down.png
3015.05.201005:30 hPogradeci - Ada2-1-thumbs_up.png