HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 29 (08.05.2010)

E shtunë, 08.05.2010 - 29. Java
 Show Events of Match 05:00 hAdaMemaliaj1 - 2  -
 Show Events of Match 05:00 hBeselidhjaTurbina3 - 3  SB
 Show Events of Match 05:00 hBylisPogradeci7 - 5  -
 Show Events of Match 05:00 hBilisht SportElbasani2 - 3Has match summary FSB
 Show Events of Match 05:00 hLuftetariKamza1 - 2  LUFT
 Show Events of Match 05:00 hPartizaniBurreli4 - 1  QS
 Show Events of Match 05:00 hSopotiGramshi0 - 3  -
 Show Events of Match 05:00 hSkrapariLushnja0 - 3Has match summary FSS