HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for AdaIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hKamza - Ada1-0JARECI, Sokolthumbs_down.png
202.09.200905:30 hAda - Burreli2-1HAKRAMA, Kreshnikthumbs_up.png
312.09.200905:30 hLushnja - Ada2-0JORGJI, Eneathumbs_down.png
419.09.200905:00 hAda - Partizani5-0ZIRI, Blerimthumbs_up.png
526.09.200905:00 hGramshi - Ada1-0KELLO, Ervisthumbs_down.png
603.10.200904:30 hAda - Bilisht Sport4-0SINO, Emirjonthumbs_up.png
717.10.200903:30 hElbasani - Ada2-0ALLA, Laverthumbs_down.png
824.10.200903:30 hAda - Skrapari7-1MUSTAFARAJ, Labianthumbs_up.png
931.10.200903:00 hBylis - Ada2-0BEQIRI, Adrianthumbs_down.png
1007.11.200903:00 hAda - Sopoti5-1BRESHANI, Blendithumbs_up.png
1121.11.200903:00 hLuftetari - Ada0-2-thumbs_up.png
1228.11.200903:00 hAda - Beselidhja3-0-thumbs_up.png
1305.12.200902:30 hAda - Turbina2-2-draw.png
1412.12.200902:30 hMemaliaj - Ada0-1-thumbs_up.png
1519.12.200902:30 hAda - Pogradeci1-0-thumbs_up.png
1630.01.201003:00 hAda - Kamza2-0-thumbs_up.png
1706.02.201003:00 hBurreli - Ada2-1-thumbs_down.png
1813.02.201003:00 hAda - Lushnja1-0RAMA, Ardianthumbs_up.png
1920.02.201003:00 hPartizani - Ada2-0-thumbs_down.png
2027.02.201003:00 hAda - Gramshi1-0-thumbs_up.png
2106.03.201003:00 hBilisht Sport - Ada2-0-thumbs_down.png
2220.03.201003:00 hAda - Elbasani0-0BOGDANI, Servetdraw.png
2327.03.201004:00 hSkrapari - Ada3-1BRESHANI, Blendithumbs_down.png
2403.04.201004:00 hAda - Bylis1-1-draw.png
2510.04.201004:00 hSopoti - Ada1-0DISHA, Sadikthumbs_down.png
2617.04.201004:00 hAda - Luftetari3-1-thumbs_up.png
2724.04.201003:00 hBeselidhja - Ada2-1-thumbs_down.png
2801.05.201003:00 hTurbina - Ada3-1-thumbs_down.png
2908.05.201005:00 hAda - Memaliaj1-2RAMA, Ardianthumbs_down.png
3015.05.201005:30 hPogradeci - Ada2-1-thumbs_down.png