HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 2 (01.09.2009 - 02.09.2009)

E martë, 01.09.2009 - 2. Java
 Show Events of Match 05:30 hLuftetariPogradeci3 - 2  LUFT
E mërkurë, 02.09.2009 - 2. Java
 Show Events of Match 05:30 hBylisPartizani1 - 0  AM
 Show Events of Match 05:30 hBeselidhjaKamza0 - 0  
 Show Events of Match 05:30 hAdaBurreli2 - 1  -
 Show Events of Match 05:30 hSkrapariMemaliaj1 - 1  FSS
 Show Events of Match 05:30 hBilisht SportGramshi1 - 0  FSB
 Show Events of Match 05:30 hTurbinaLushnja0 - 3  FSC
E mërkurë, 07.10.2009 - 2. Java
48Show Events of Match 04:30 hSopotiElbasani0 - 2Has match summary