HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for ElbasaniIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hElbasani - Beselidhja2-1KELLO, Ervisthumbs_up.png
207.10.200904:30 hSopoti - Elbasani0-2RAMA, Ardianthumbs_up.png
312.09.200905:30 hElbasani - Turbina1-0TAULLAI, Artanthumbs_up.png
420.09.200905:00 hPogradeci - Elbasani2-1PEZA, Elvisthumbs_down.png
526.09.200905:00 hElbasani - Kamza2-1CEKAJ, Sokolthumbs_up.png
603.10.200904:30 hLushnja - Elbasani0-0JEMINI, Lorencdraw.png
717.10.200903:30 hElbasani - Ada2-0ALLA, Laverthumbs_up.png
824.10.200903:30 hElbasani - Memaliaj1-0DERVISHI, Melisthumbs_up.png
931.10.200903:00 hGramshi - Elbasani0-0CEKAJ, Sokoldraw.png
1007.11.200903:00 hElbasani - Partizani3-2JEMINI, Lorencthumbs_up.png
1121.11.200903:00 hBurreli - Elbasani2-1-thumbs_down.png
1228.11.200903:00 hElbasani - Skrapari2-0-thumbs_up.png
1305.12.200902:30 hLuftetari - Elbasani1-2-thumbs_up.png
1412.12.200902:30 hElbasani - Bilisht Sport2-1-thumbs_up.png
1519.12.200902:30 hBylis - Elbasani1-0-thumbs_down.png
1630.01.201003:00 hBeselidhja - Elbasani3-2-thumbs_down.png
1706.02.201003:00 hElbasani - Sopoti3-0-thumbs_up.png
1813.02.201003:00 hTurbina - Elbasani1-3-thumbs_up.png
1920.02.201003:00 hElbasani - Pogradeci2-0-thumbs_up.png
2020.02.201003:00 hKamza - Elbasani2-1-thumbs_down.png
2107.03.201003:00 hElbasani - Lushnja1-1PASHAJ, Bardhyldraw.png
2220.03.201003:00 hAda - Elbasani0-0BOGDANI, Servetdraw.png
2327.03.201004:00 hMemaliaj - Elbasani0-3JEMINI, Lorencthumbs_up.png
2403.04.201004:00 hElbasani - Gramshi3-0-thumbs_up.png
2513.04.201004:00 hPartizani - Elbasani1-0-thumbs_down.png
2618.04.201004:00 hElbasani - Burreli3-0-thumbs_up.png
2724.04.201003:00 hSkrapari - Elbasani0-0-draw.png
2801.05.201003:00 hElbasani - Luftetari3-0-thumbs_up.png
2908.05.201005:00 hBilisht Sport - Elbasani2-3JEMINI, Lorencthumbs_up.png
3015.05.201005:30 hElbasani - Bylis8-4-thumbs_up.png