HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E hënë, 04 Mars 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Rezultatet - Java 13 (05.12.2009)

E shtunë, 05.12.2009 - 13. Java
 Show Events of Match 02:30 hPartizaniGramshi2 - 1   QS
 Show Events of Match 02:30 hSkrapariBurreli1 - 2   FSS
 Show Events of Match 02:30 hBilisht SportMemaliaj3 - 0   FSB
 Show Events of Match 02:30 hSopotiLushnja0 - 3  -
 Show Events of Match 02:30 hBylisKamza2 - 0  -
 Show Events of Match 02:30 hLuftetariElbasani1 - 2   LUFT
 Show Events of Match 02:30 hBeselidhjaPogradeci0 - 1   SB
 Show Events of Match 02:30 hAdaTurbina2 - 2  -