HOT NEWS
Mungon ambulanca ne Shkoder,ndeshja fillon me vone... » Vazhdojne situatat qesharake ne Superligen shqipta...
Nderpritet ndeshja ne Kukes » Rreth minutes 60 ne pjesen e tribunes perballe ku ...
Lajmet e fundit para Flamurtari-Vllaznia » Lajmet e fundit qe vijne nga Vlora jane pozitive p...
Skenderbeu kampion, Terbuni dhe Bylis bien nga kat... » Ekipi i Skenderbeut te Korçes eshte shpallur kampi...
Partizani fiton ne Korçe dhe rihap kampionatin » Ekipi i Partizanit ka arritur te fitoje ne minutat...
Ndodhe edhe kjo ne Superiore » Ne ndeshje e sotme midis Terbunit dhe Bylis qe do ...
Kapllanaj:Federata po tallet me ne » Nuk ka te sosur polemika per qeshtjen Albi  A...
Stavri Nica dorehiqet » Pas barazimit ne Puke kunder Terbunit,trajneri i k...
Vangjeli ne perfundim te ndeshjes » Ishte nje gol vendimtar ne minutat e fundit.Mbajme...
Sabien Lilaj:Kundershtari po luan ashper » Ne perfundim te pjeses se pare mesfushori i korçar...
E martë, 27 Shkurt 2024
  • Superliga
  • Kategoria 1
  • Kosova

Kategoria 1 2009-10
Match Schedule for SkrapariIcal export

MDDateTimeHome Team   Away TeamResultReferee 
129.08.200906:00 hGramshi - Skrapari1-1ZIRI, Blerimdraw.png
202.09.200905:30 hSkrapari - Memaliaj1-1ALLA, Laverdraw.png
312.09.200905:30 hSkrapari - Bilisht Sport1-0DISHA, Sadikthumbs_up.png
419.09.200905:00 hSopoti - Skrapari2-0METONIJA, Mirashthumbs_down.png
526.09.200905:00 hSkrapari - Bylis0-1ALLA, Laverthumbs_down.png
603.10.200904:30 hTurbina - Skrapari3-2HAKRAMA, Kreshnikthumbs_down.png
717.10.200903:30 hSkrapari - Beselidhja1-0DISHA, Sadikthumbs_up.png
824.10.200903:30 hAda - Skrapari7-1MUSTAFARAJ, Labianthumbs_down.png
931.10.200903:00 hSkrapari - Luftetari3-5CJAPI, Kreshnikthumbs_down.png
1009.11.200903:00 hPogradeci - Skrapari3-1MUSTAFARAJ, Labianthumbs_down.png
1121.11.200903:00 hSkrapari - Kamza0-1-thumbs_down.png
1228.11.200903:00 hElbasani - Skrapari2-0-thumbs_down.png
1305.12.200902:30 hSkrapari - Burreli1-2-thumbs_down.png
1412.12.200902:30 hLushnja - Skrapari6-0-thumbs_down.png
1519.12.200902:30 hSkrapari - Partizani1-4-thumbs_down.png
1630.01.201003:00 hSkrapari - Gramshi0-0-draw.png
1706.02.201003:00 hMemaliaj - Skrapari1-0-thumbs_down.png
1813.02.201013:00 hBilisht Sport - Skrapari0-1-thumbs_up.png
1920.02.201003:00 hSkrapari - Sopoti2-0-thumbs_up.png
2027.02.201003:00 hBylis - Skrapari3-0-thumbs_down.png
2106.03.201003:00 hSkrapari - Turbina1-0BEQIRI, Adrianthumbs_up.png
2220.03.201003:00 hBeselidhja - Skrapari1-0-thumbs_down.png
2327.03.201004:00 hSkrapari - Ada3-1BRESHANI, Blendithumbs_up.png
2403.04.201004:00 hLuftetari - Skrapari4-3-thumbs_down.png
2510.04.201004:00 hSkrapari - Pogradeci2-1CJAPI, Kreshnikthumbs_up.png
2618.04.201004:00 hKamza - Skrapari2-0JARECI, Sokolthumbs_down.png
2724.04.201003:00 hSkrapari - Elbasani0-0-draw.png
2801.05.201003:00 hBurreli - Skrapari1-2-thumbs_up.png
2908.05.201005:00 hSkrapari - Lushnja0-3JANKU, Albanothumbs_down.png
3015.05.201005:30 hPartizani - Skrapari1-2-thumbs_up.png